Bohoslužby

Každou neděli

Klatovy
Od 9:30 do 11:30
Koldinova 14

Železná Ruda
Od 17:00 do 19:00
Pro bližší informace ohledně místa konání volejte 725 677 135

Cílem bohoslužby je poznávat Boha a uctívat ho, děkovat mu modlitbami a písněmi, naslouchat nedělnímu slovu, které vychází z textů Bible, navzájem si sloužit v lásce a moci Ducha Božího a povzbuzovat se ve víře tím, co jsme s Bohem prožili. Bohoslužby jsou otevřené pro veřejnost. Jste srdečně zváni!.

Skupinky – setkání v menším počtu

Konají se různé dny v týdnu – pro bližší informace o času a místu konání volejte 725 677 135 nebo napište na e-mail: klatovy@kaes.cz

Během týdne se scházíme v menším počtu lidí na tzv. „skupinkách“ v domácnostech nebo v naší modlitebně, abychom rozvíjeli naše vztahy, studovali Bibli, více poznávali Boha a druhé lidi, modlili se za sebe a pomáhali si. Máme různé druhy skupinek – domácí, dámská, dorost, pro maminky s dětmi, modlitební.

Mládež

Každý pátek
Pro bližší informace nás kontaktujte - Instagram

Mládež je setkání mladých lidí, kteří se společně modlí, čtou Bibli a hledají Boha. Samozřejmě také podnikáme spoustu jiných aktivit, při kterých si užjime hodně zábavy a prohloubujeme vzájemné vztahy. Jestli tě alespoň jedna z těchto věcí zaujala, tak neváhej a přijď se mezi nás podívat, rádi tě uvidíme.